Měřím.cz

Měřím dobře - měřím rád!

GNSS aparatura Geomax Zenith35 TAG PRO

555 kanálů pro všechny satelitní sítě

555 kanálů pro všechny satelitní sítě

Moderní technologie NovAtel® umí přijímat signály všech dostupných, a dokonce i nově budovaných družicových systémů (Galileo, Beidou) a všech jejich frekvencí, prostřednictvím 555 kanálů. Funkce TILT & GO umožňuje přímé měření skrytých bodů pomocí nakloněné výtyčky. Kvalitní intergrovaná elektronická libela zajišťuje stálou kontrolu svislosti výtyčky. Díky rychlosti aktualizace určení polohy 20 Hz je práce v terénu rychlá a především plynulá.

Velkou výhodnou zařízení Geomax Zenith35 TAG PRO je kompaktní design s maximální odolností vůči vodě i prachu (IP 68) a s nárazuvzdornou konstrukcí, která tento GNSS přijímač ochrání i při pádu z výšky 2 m na pevnou zem.

Žádná omezení při práci + plná konektivita

Žádná omezení při práci + plná konektivita

Vyústění kanalizace v šachtě nebo povrchový znak pod zaparkovaným autem? Zenith35 Pro nabízí unikátní funkci Tilt & Go, která umožňuje měřit i body, na kterých není možné přímo umístit výtyčku s přijímačem - například roh domu. Již se při měření nemusíte starat o udržení výtyčky v přesně svislé poloze. Systém Tilt & Go, který je integrován do obslužného software, nabízí dokonce dva režimy měření pro tento způsob práce.

  • TAG Single - až do sklonu 15° je možné měřit jednotlivé body pouhým jedním stiskem tlačítka. Ideální pro většinu standardního měření či vytyčování v terénu.
  • TAG Dual - v nestandardních či jinak nevhodných podmínkách je možné jednoduchým postupem měřit podrobné body s výtyčkou nakloněnou až o 30° od svislice.

Potřebujete-li mít v průběhu práce jistotu, že každé měření probíhá při svislém postavení výtyčky, Zenith35 Pro TAG vás vždy upozorní, pokud budete mimo definovaný rozsah sklonu a současně zdokumentuje kvalitu daného měření. Při požadavku na vysokou přesnost umožňuje Zenith35 Pro měření v režimu ExtraSafe.

Přístup z libovolného zařízení připojeného k Internetu: Bluetooth a WiFi připojení, 3,75G GSM pro připojení NTRIP, výkonný UHF pro base-rover řešení, USB port pro přenos dat, sériový port pro výstup dat.

S technologií Zenith35 Pro DynDNS lze přes GSM připojit až 10 roverů současně.Další informace

  • Měření se skloněnou výtyčkou
  • Měření se skloněnou výtyčkou
  • Měření se skloněnou výtyčkou
  • Měření se skloněnou výtyčkou
  • Měření se skloněnou výtyčkou
  • RTK sestava s kontrolérem Android
Tato stránka používá cookies. Vice info