Měřím.cz

Měřím dobře - měřím rád!

Křížový laser

Křížové lasery jsou určeny především pro interiér

Křížové lasery jsou určeny především pro interiér

Křížové lasery jsou stavební měřící přístroje, které se využívají především pro interiérové dokončovací práce jako jsou obkladačské práce, instalace podhledů, montáže zárubní, výstavba příček, usazování sanitárních zařízení nebo dokonce i k rozmístování nábytku. Křížový laser se hodí především do interiéru; jeho dosah bez laserového přijímače, nebo-li viditelnost laserového paprsku, bývá v rozmezí 10 - 20 m. Pokud ke křížovému laseru použijete příslušný laserový přijímač, dosah se několikanásobně prodlouží a navíc je přístroj možné použít i mimo interiér. Křížové lasery jsou samonivelační, což znamená, že je stačí položit nebo upevnit do přibližně vodorovné polohy a o zbytek se postará přístroj sám. Křížové lasery se mezi sebou liší především počtem vysílaných paprsků. V úvahu je také nutné vzít přesností, která se pohybuje od ±1 mm/m až po ±5 mm/m.

Křížových laserů existuje mnoho typů, které se liší především počtem paprsků, které vysílají. Jak tedy křížový laser vybrat? Ve spodní části této stránky jsou schematicky vyobrazeny nejběžnější možnosti vysílaných laserových paprsků; jistě tam najdete i možnost, kterou potřebujete. Po klepnutí na obrázek se zobrazí křížové lasery, které vyhovují těmto podmínkám.

Křížový laser má velmi jednoduché používání, které zvládne každý řemeslník bez nutností školení. Porovnáme-li křížové a rotační lasery, hlavním rozdílem je zejména dosah těchto zařízení; křížový laser má kratší dosah a také nižší přesnost než rotační laser a hodí se tedy především pro interiér.Další informace

Pro exteriér využívejte rotační laser.

Křížový laser Stabila

Křížový laser Stabila LAX 300

Křížový laser Stabila

s laserovou olovnící

odkaz

Křížové lasery - nabídka

  • Křížový laser Leica Lino 2+
  • Leica Lino 2+ a jeho vysílané paprsky
  • Křízový laser Stabila LAX 400
  • LAX 400 a jeho vysíílané paprsky
  • Křížový laser ADA Cube 360
  • ADA Cube 360 a jeho vysílané paprsky
  • Křížový laser ADA 6D Servoliner
  • ADA 6D Servoliner a jeho vysílané paprsky
 
Tato stránka používá cookies. Vice info