Křížové lasery

youtube

Křížové lasery jsou určeny především pro interiér

Křížové lasery jsou určeny především pro interiér

Křížové lasery jsou stavební měřící přístroje, které se využívají především pro interiérové dokončovací práce jako jsou obkladačské práce, instalace podhledů, montáže zárubní, výstavba příček, usazování sanitárních zařízení nebo dokonce i k rozmístování nábytku. Křížový laser se hodí především do interiéru; jeho dosah bez laserového přijímače, nebo-li viditelnost laserového paprsku, bývá v rozmezí 10 - 20 m. Pokud ke křížovému laseru použijete příslušný laserový přijímač, dosah se několikanásobně prodlouží a navíc je přístroj možné použít i mimo interiér. Křížové lasery jsou samonivelační, což znamená, že je stačí položit nebo upevnit do přibližně vodorovné polohy a o zbytek se postará přístroj sám. Křížové lasery se mezi sebou liší především počtem vysílaných paprsků. V úvahu je také nutné vzít přesností, která se pohybuje od ±1 mm/m až po ±5 mm/m.

Křížových laserů existuje mnoho typů, které se liší především počtem paprsků, které vysílají. Jak tedy křížový laser vybrat? Ve spodní části této stránky jsou schematicky vyobrazeny nejběžnější možnosti vysílaných laserových paprsků; jistě tam najdete i možnost, kterou potřebujete. Po klepnutí na obrázek se zobrazí křížové lasery, které vyhovují těmto podmínkám.

Křížový laser má velmi jednoduché používání, které zvládne každý řemeslník bez nutností školení. Porovnáme-li křížové a rotační lasery, hlavním rozdílem je zejména dosah těchto zařízení; křížový laser má kratší dosah a také nižší přesnost než rotační laser a hodí se tedy především pro interiér.Další informace

Pro exteriér využívejte rotační laser.

Morotizovaný křížový laser Stabila 180L

Morotizovaný křížový laser Stabila 180L

Křížový laser Stabila LA 180L je odolný motorizovaný samonivelační laser, určený především pro interiér. Nicméně jej lze využívat i v exteriéru, protože součástí sestavy je laserový přijímač REC 410 Line. Přesnost paprsku ve vysílané rovině je ±0,1 mm/m. Prostřednicvím funkce AutoAlignment lze až na vzdálenost 40 m automaticky vyhledat aktuální polohu přijímače REC 410 Line.

Pro fanoušky robotizace >>

Rozdělení křížových laserů dle ceny

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo