GNSS aparatura Geomax Zenith60 IMU

youtube

555 kanálů pro všechny satelitní sítě

555 kanálů pro všechny satelitní sítě

Nejmodernější technologie Geomax umí přijímat signály všech aktuálně provozovaných družicových systémů (GPS, Glonass, Galileo, Beidou, QZSS) a všech jejich frekvencí, prostřednictvím 555 kanálů. Integrovaná inerciální jednotka (IMU) umožňuje přímé měření a i vytyčování se skloněnou výtyčkou. Díky obnovovací rychlosti aktualizace určení polohy 5 Hz je práce v terénu rychlá a především plynulá.

Velkou výhodnou zařízení Geomax Zenith60 (IMU) je kompaktní design s maximální odolností vůči vodě i prachu (IP 68) a s nárazuvzdornou konstrukcí, která tento GNSS přijímač ochrání i při pádu z výtyčky z výšky 2 m na pevnou zem.

Žádná omezení při práci + plná konektivita

Vyústění kanalizace v šachtě nebo povrchový znak pod zaparkovaným autem? Zenith60 IMU umožňuje díky vestavěné inerciální jednotce (IMU) měřit a vytyčovat body, na kterých není možné přímo svisle umístit výtyčku s přijímačem - například roh domu. Již se při měření nemusíte starat o udržení výtyčky v přesně svislé poloze.

Potřebujete-li mít v průběhu práce jistotu, že každé měření probíhá při svislém postavení výtyčky, Zenith60 IMU vás vždy upozorní, pokud budete mimo definovaný rozsah sklonu a současně zdokumentuje kvalitu daného měření. Při požadavku na vysokou přesnost umožňuje Zenith60 měření v režimu ExtraSafe.

Přístup z libovolného zařízení připojeného k Internetu: Bluetooth a WiFi připojení, 4G GSM pro připojení NTRIP, možnost integrace výkonného UHF řešení, USB port pro přenos dat, sériový port pro výstup dat.Další informace

Navštivte náš kanál YouTube

no alt
Špičková GNSS sestava pro RTK s kontrolérem Android

Špičková GNSS sestava pro RTK s kontrolérem Android

GNSS přijímač Zenith60 IMU pro rychlé a spolehlivé měření RTK. Měření a vytyčování s nakloněnou výtyčkou až do sklonu 60 ° od svislice.

Podrobnější informace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo